Альфа Фарма - Ваш професійний та надійний партнер в Україні. 
Ми пропонуємо повний спектр послуг з виведення і супроводу, ефективного маркетингового просування і організації продажів лікарських засобів на українському фармацевтичному ринку.

НАША ІСТОРІЯ 

Альфа Фарма заснована в 2010 році групою професіоналів, що мають багаторічний досвід успішної роботи на фармацевтичному ринку України.  
_______________

БАЧЕННЯ та МІСІЯ

Ми прагнемо внести свій вклад в поліпшення здоров'я і якості життя людей шляхом надання інноваційних, надійних і ефективних фармацевтичних продуктів. Завдяки спільним зусиллям, забезпечити українським пацієнтам можливість обирати перевірені, сучасні, ефективні і безпечні лікарські засоби, дати можливість зберегти своє здоров'я і отримати найбільш якісне лікування.
  • Наша мета - реалізація цілей і очікувань кожного учасника процесу;
  • Наш принцип - командна робота професіоналів для досягнення результату;
  • Наша основна цінність - це люди, адже саме вони це і є наш головний потенціал;
Партнерство і турбота про здоров'я пацієнтів - складова нашої діяльності.   
_______________

НАША ФІЛОСОФІЯ

Головним принципом нашої роботи є і залишається виконання узятих на себе зобов'язань перед Партнерами.
Наш стиль це - відкритість і надійність, орієнтація на потреби наших Клієнтів, розвиток чесної взаємовигідної співпраці. Наші зусилля спрямовані на досягнення спільних цілей. 
_______________
НАША ДІЯЛЬНІСТЬ
Основні напрями діяльності Альфа Фарма − надання послуг у фармацевтичному секторі зарубіжним партнерам, а також дистриб’юція в Україні виробів медичного призначення.  

Ми прагнемо до високих стандартів ведення бізнесу, створення міцних партнерських стосунків, успішної співпраці і розвитку нових можливостей наших Клієнтів. 

- - -