ТОВ АЛЬФА ФАРМА є відповідальна за організацію та підтримку системи фармаконагляду лікарських засобів Неотранекс, Неоцеброн, Парафузів, Тафіксил, відповідно до вимог чинного законодавства України.
Фармаконагляд - процес, пов’язаний із виявленням, збором, оцінкою, вивченням та запобіганням виникненню побічних реакцій та будь-яких інших питань, пов’язаних з безпекою та ефективністю застосування лікарських засобів.

Головною метою системи фармаконагляду є поширення необхідних знань про побічні реакції серед громадськості, установлення алгоритму дій у разі виникнення побічних реакцій, сприяння довірі між пацієнтом та лікарем, обґрунтування необхідності обережного та коректного застосування ліків та уникнення самолікування серйозних станів.

Фармаконагляд містить наступні поняття:

відсутність ефективності лікарського засобу - відсутність сприятливої діагностичної, лікувальної чи профілактичної дії лікарського засобу щодо встановлення характеру захворювання, його перебігу, тривалості або корекції стану чи фізіологічних функцій організму людини відповідно до показань до застосування, зазначених в інструкції для медичного застосування.

побічна реакція - будь-яка ненавмисна і шкідлива реакція на лікарський засіб.

номер серії – характерна комбінація цифр та/або літер, яка специфічно ідентифікує серію. Наноситься на всі види пакування.

Шановні колеги та споживачі лікарських засобів!

Якщо Вам стала відома інформація щодо побічних реакцій або відсутності ефективності лікарських засобів Неотранекс, Неоцеброн, Парафузів, Тафіксил, просимо повідомити нас зручним для Вас способом:
1. Надіслати інформацію на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
2. Повідомити за телефоном +380675686896
3. Заповнити онлайн форму на нашому сайті.
Інформація, що надіслана Вами, є суворо конфіденційною та не підлягає розголошенню, за винятком випадків, встановлених законодавством.